بدون شک جزیره کیش تفریحی‌ترین منطقه در ایران است و تورهای کیش، گردشگران را به سرزمینی می‌رسانند که می‌توانند در ان تفریحاتی با استانداردهای جهانی را تجربه کنند. غواصی، پاراسل، جت اسکی، اسکی روی آب، کیبل اسکی، انواع قایق‌های تندرو و بادبانی، بانجی جامپینگ، کشتی‌های تفریحی و انواع مختلفی از تفریحات آبی و گروهی، تنها بخشی از تجربیاتی‌ست که در تور کیش قابل دستیابی هستند. معمولاً هزینه این تفریحات هم به گونه‌ای‌ست که تمامی گردشگران و خانواده‌ها می‌توانند از آن‌ها بهرمند شوند. از این‌ها گذشته جاذبه‌های طبیعی کیش هم سهم بسیار عمده‌ای در جذب گردشگر دارند؛ سواحل مرجانی کیش، بهترین محل برای انجام ورزش‌های آبی و گشت و گذار هستند و معمولاً بشترین زمان سفر کیش را به خود اختصاص می‌دهند.

تور کیش

بسیاری از گردشگران، به یکباره تصمیم به سفر می‌گیرند و علاقمندند که در مدت زمان کوتاهی تور موردعلاقه‌شان را پیدا کنند. سالیان سفر با تورهای لحظه‌آخری کیش در تمام فصول سال، گردشگران را همراهی خواهد کرد تا بتوانند در کمترین زمان ممکن، امکانات موردعلاقه‌شان را به دست بیاورند. اکثر هتل‌های کیش در این تورها وجود دارند و نگرانی از بابت سطح امکانات موردنیاز وجود نخواهد داشت. سعی شده است که امکانات رفاهی ویژه‌ای هم برای تورهای لحظه‌آخری کیش در نظر گرفته شوند و خیال گردشگران از سفری راحت به کیش جمع باشد. سالیان سفر به گردشگران اطمینان می‌دهد که این تورها هیچ فرقی با سایر تورها ندارند و در بعضی موارد، ویژگی‌های بسیار بهتری هم دارند.

با توجه به اینکه هتل‌ های کیش تنوع بسیار بالایی در سطح امکانات و قیمت‌ها دارند، قیمت تور کیش، بازه بسیار بزرگی را در بر می‌گیرد. این بدان معنی‌ست که در تمام فصول سال، گردشگران می‌توانند امیدوار باشند که با هر بودجه‌ای، سفر به کیش را تجربه کنند. برای مثال در یک زمان از سال ممکن است تور کیش با قیمت 300 هزار تومان وجود داشته باشد و این در حالی‌ست که در همان زمان، تور کیش با قیمت 1 میلیون تومان هم موجود است! این تنوع قیمتی هم از ویژگی‌های بارز تور کیش محسوب می‌شود.